به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه عاشورا:

کارگاه آموزشی طرح شهید رهنمون در آذربایجان شرقی برگزار شد/۷ تیم جهت ارائه خدمات بهداشتی رایگان برای آذربایجان شرقی اختصاص یافته است

کارگاه آموزشی طرح شهید رهنمون جامعه پزشکی امروز یکشنبه ۱۵ بهمن در تالار پتروشیمی تبریز با شرکت اعضای محترم بسیج جامعه پزشکی استانهای آذربایجان های شرقی و غربی؛ زنجان وکردستان برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار بسیج جامعه پزشکی؛ دکتر محمد ایرجیان رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه عاشورا با اعلام این خبر و با اشاره به لزوم مشارکت و حضور هر چه بیشتر بسیجیان در مناطق محروم و بررسی مشکلات بهداشتی درمانی و همچنین آسیب های اجتماعی گفت: در اجرای این طرح پزشکان و کادر درمانی در مناطق مورد نظر حضور پیدا کرده و خدمات درمانی، دارویی و مشاوره ای رایگان ارائه می دهند.

وی اضافه نمود:طرح اعتلای بسیج جامعه پزشکی شاخه ی قطب شمالغرب کشور و مسئولیت استان هان آذربایجان های غربی و شرقی، زنجان و کردستان بر عهده  بنده دکتر محمد ایرجیان میباشد.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان درباره برگزاری این همایش در تبریز تصریح کرد:همزمان با دهه فجر با شرکت مسئولین جامعه پزشکی استان های ذکر شده و دبیران استانی برنامه آموزشی طرح شهید رهنمون با شرکت دکتر احکدی جانشین فرمانده بسیج جامعه پزشکی کشور؛ حجه الاسلام اسلامی دبیر کمیته کشوری آموزش طرح شهید رهنمون؛جناب سرهنگ گل محمدزاده معاون هماهنگی سپاه عاشورا وبا مشارکت سپاه عاشورا و حضور سرتیم های طرح اعتلا در مناطق شمالغرب برگزار شد.

ایرجیان اضافه کرد:طرح راهبردی شهید رهنمون جهت بهینه سازی و ساماندهی خدمات جهادی بسیج جامعه پزشکی با رویکرد انقلابی به نقاط محروم و با اتکا به برنامه راهبردی با روحیه بسیجی بوده و یکی از ضروری ترین خدمات مورد جامعه هدف جامعه پزشکی، ارائه خدمات بهداشتی درمانی و سلامت در جهت رسیدگی به مردم مناطق محروم، توصیه های اسلام به سلامت، برخورداری احاد مردم از عدالت در حوزه سلامت، ایجاد رضایتمندی مردم به نظام اسلامی است.

وی افزود:جهت ارج نهادن به شهدای شامخ مدافعین حرم اسامی تیم های اذربایجان شرقی که در این طرح فعالیت خواهند داشت به نام های این عزیزان مزین شده اند؛ ۷ تیم برای اذربایجان شرقی اختصاص یافته است که ۳ تیم در شهرستان های مراغه، اهر و مرند و همچنین ۴ تیم در سطح تبریز فعالیت خواهند کرد که سعی بر ان داریم که تعداد تیم ها افزایش یابد.

با اجرای دقیق این طرح میتوان اعتلای خدمات سلامت را در کنار تقویت روحیه انقلابی شاهد باشیم.

 دکتر ایرجیان تصریح کرد: پیرو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و براساس اولویت ها و محورهای ابلاغی از سوی بسیج جامعه پزشکی کشور، رویکرد اجتماعی با محوریت خدمات رسانی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی از اهداف سازمان بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی است که در کلیه سیاست گذاریها به آن اهتمام داریم.

طرح و همایش اعتلا بسیج جامعه پزشکی طرح شهید رهنمون امروز یکشنبه ۱۵ بهمن در تالار پتروشیمی تبریز با سخنرانانی از تهران و تبریز و با شرکت اعضای محترم بسیج جامعه پزشکی از استانهای آذربایجان های شرقی و غربی؛ زنجان و کردستان برگزار گردید.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.