سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان خبر داد:

برپایی بیمارستان تک تخصصی چشم شهدای انقلاب در مریوان

سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان از برپایی بیمارستان تک تخصصی چشم شهدای انقلاب در بیمارستان فجر مریوان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

قاسم کاوه سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان در گفتگو با خبرنگار بسیج جامعه پزشکی ، از برپایی بیمارستان تک تخصصی چشم شهدای انقلاب در بیمارستان فجر مریوان خبر داد.

وی گفت: این طرح در روزهای ۲۵ شناسایی بیماران نیازمند که بیش از ۳۰۰ نفر مورد ویزیت و غربالگری های اولیه انجام و در روزه ۲۶ عمل جراجی انجام میگیرد و ۲۷ ترخیص میشوند.

وی افزود: بیمارستان تک تخصصی چشم پزشکی شهدای انقلاب به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان فجر مریوان با ارائه ی خدمات تخصصی چشم پزشکی به مردم محروم منطقه برپا خواهد شد.

سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان افزود: این افراد از مناطق محروم و کم برخوردار شهرستانهای مریوان ، سروآباد توسط کانونهای بسیج جامعه پزشکی شناسایی و به بیمارستان فجر مریوان اعزام خواهند شد.

وی اظهار داشت: خدمت به مردم در مناطق محروم از اهدافی است که بسیج جامعه پزشکی با افتخار در این حوزه گامهای مؤثر و ارزشمندی برداشته و منشأ خدمات دهی به مردم بوده است.

قاسم کاوه بیان داشت، این طرح در راستای اجرای محرومیت زدایی در استان و ارتقا شاخص های سلامت در استان برنامه ریزی شده و اجرا می شود.

کاوه در پایان گفت، خدمات ارائه شده از قبیل غربالگری اولیه، ویزیت تخصصی، ارائه دارو،عمل جراحی کلیه ی اقدامات پیش نیاز عمل جراحی از قبیل ویزیت متخصص قلب، ویزیت متخصص بیهوشی، انجام آزمایشهای لازم، انجام گرافی ها و بستری شدن بصورت کاملا رایگان توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان انجام خواهد گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.