رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور خبر داد

اولین مرکز مدیریت و مداخله در بحران بسیج جامعه پزشکی در سیستان وبلوچستان افتتاح شد

با حضور سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین اولین مرکز مدیریت و مداخله در بحران سازمان بسیج جامعه پزشکی در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج جامعه پزشکی، با حضور سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین، شهریاری نماینده مجلس، رییس دانشگاه علوم پزشکی و فرمانده سپاه استان سیستان و بلوچستان، مرکز مدیریت و مداخله در بحران افتتاح شد.

در همین رابطه محمد رئیس زاده در خصوص جزئیات این مرکز اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح اولین مرکز مدیریت و مداخله در بحران سازمان بسیج جامعه پزشکی در استان سیستان وبلوچستان هستیم به گونه ای که مدت زمانی که از شروع تا پایان این مرکز در نظر گرفته شد چهار سال بود.

وی بیان کرد: با افتتاح این مرکز قرار است در زمان بحران ها و حوادث و در صورتی که شرایط عادی بود خدمات ویژه درمانی بهداشتی به آحاد جامعه و مناطق محروم ارائه شود.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور میزان اعتبار صرف شده در این مرکز را به طور تقریبی حدود پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: ضرورت وجود چنین مراکزی به این دلیل است که با حوادث زیادی درگیر هستیم به ویژه در سیستان وبلوچستان که همه نوع حوادث را تجربه کرده ایم بر همین اساس وجود چنین مراکزی که بتواند در زمان های بحرانی آماده ارائه خدمات به موقع را داشته باشد ضروری است. رئیس زاده نهادهای دخیل در اجرای این مرکز را سپاه سلمان سیستان وبلوچستان، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، جمعیت هلال احمر و بسیج جامعه پزشکی بیان کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.