توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی صورت گرفت؛

اعزام ۵۳۷ نفر از کادر پزشکی به جبهه مقاومت/ اعزام ۲۱۱ نفر از بسیجیان به مناطق زلزله زده کرمانشاه

تعداد ۵۷۳ نفر از پرستاران، پیراپزشکان و پزشکان سازمان بسیج جامعه پزشکی از سال ۹۳ تا شش ماهه نخست امسال در قالب بیش از ۳۳۵ تیم در جبهه مقاومت حضور یافتند.
نسخه مناسب چاپ

سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور به منظور کمک و امدادرسانی به زلزله زدگان شمال غرب کشور خدماتی ارائه داده است که برخی از این خدمات عبارتند از: اعزام تعداد ۳۵۰ تیم به روستاهای زلزله زده مانند پزشکان عمومی و متخصص، ماما و روان‌شناس، ارائه خدمات پزشکی رایگان به تعداد ۸۰ هزار نفر خدمت، توزیع رایگان دارو و تجهیزات پزشکی به ارزش یک میلیارد تومان.

بر این اساس، بسیج جامعه پزشکی ایلام و لرستان، دارو و تجهیزات پزشکی به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان را برای زلزله زدگان ارسال کردند.

همچنین اعزام ۲۱۱ نفر از نیروهای تخصصی بسیج جامعه پزشکی استان‌های ایلام، مرکزی و لرستان، ارسال اقلام مورد نیاز و ضروری مردم زلزله زده در قالب دوکامیون پتو، خرما، کنسرو لوبیا و تن ماهی، بیسکوییت و پوشاک و غیره توسط خیرین سازمان بسیج جامعه پزشکی، همکاری در برپایی و تأمین نیروی درمانی سه بیمارستان صحرایی در کرمانشاه و ثلاث باباجانی و تأمین کادر درمان آن از جمله پزشک و پرستار و دارویار، برپایی بیمارستان صحرایی در کرمانشاه توسط بسیج جامعه پزشکی قزوین، بخش دیگری از خدمات ارائه شده توسط بسیج جامعه پزشکی به زلزله زدگان کرمانشاه است.

علاوه بر این از سال ۹۳ تا شش ماهه نخست امسال نیز تعداد ۵۷۳ نفر پرستاران و پیراپزشکان و پزشکان سازمان بسیج جامعه پزشکی در جبهه مقاومت در قالب بیش از ۳۳۵ تیم حضور داشتند که در این راه پر افتخار و پر ارزش چهار شهید، یک آزاده و ۱۰ مجروح را تقدیم حفاظت از کیان و شرف ایران اسلامی و امت اسلام کرده‌اند.

البته از میان تیم‌های اعزامی به جبهه مقاومت، تعداد ۸۴ تیم، فوق تخصص جراحی بودند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab