همزمان با فرارسیدن ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع):

پیام تسلیت سازمان بسیج جامعه پزشکی به مناسبت فرارسیدن شهادت اباعبدالله الحسین(ع)

به مناسبت فرارسیدن شهادت سرور وسالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) ویاران با وفایش ، سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد پیام تسلیتی در این رابطه صادر کرد.
نسخه مناسب چاپ

السلام عليک يا ثارالله

باز محرم رسيد ماه عزای حسين سينه ما می شود کرب و بلای حسين
کاش خدا قسمتم رزق حلالی کند تا که توانم کنم خرج عزای حسين

حسين (ع)، عاشورا را آفريد و عاشورا حسينيان را، و اينک نوايی آشنا به گوش می رسد : باز اين چه شورش است که در خلق عالم است...

محرم، ماه ايثار و از جان گذشتگی است. ماه عشق و شور و فرياد است. ماه آميختن با خون و آميختن عشق است. محرم ماه قيام و پيام است که دل های شيدای نيکان و مشتاقان را به سوی مراد و محبوبشان معطوف می سازد، ايام حماسه و عاطفه با فرارسيدن اين ماه آغاز می گردد تا شيفتگان معرفت و عاشقان ايثار را با کاروان کربلا همراه و هم نوا سازد، تا شور و شعور عاشورايی، ديگر بار احياء گردد و ارادت علاقه مندان به سرور و سالار صاحبدلان فزونی يابد و روح انسان ها از زندان نفس رهانيده شود.

محرم می آيد تا آوای فداکاری و مقاومت در برابر بيداد را در جهان هستی طنين افکند و طلسم استکبار و استبداد را در هم شکند و به افسون نااميدی در برابر زورگويان و قدرت طلبان به ظاهر غالب، خاتمه دهد. وسوسه خناسان و خدعه اغواگران را خنثی نمايد و شعار "هيهات منا الذله" را عملی سازد و پرچم پرافتخار نهضت حسينی را در فرازين نطقه جهان به اهتزاز در می آورد.
آبروی حسين به کهکشان می ارزد يک موی حسين بر دو جهان می ارزد،
گفتم که بگو بهشت را قيمت چيست گفتا که حسين بيش از آن می ارزد

پژمرده شدن گلستان فاطمه (سلام الله علیها)، شهادت امام حسين (علیه السلام) و ياران باوفايش را به همه مسلمانان جهان به ويژه به ساحت منجی عالم بشريت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، تسليت می گويیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.