با حضور مسئولان استانی؛

مسئول جدید بسیج جامعه پزشکی بندرعباس معرفی شد

فریبا چمنی میرزایی به عنوان مسئول جدید کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بندرعباس منصوب شد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور؛ مراسم تودیع رسول محمدی گزستانی، مسئول سابق کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بندرعباس و معارفه فریبا چمنی میرزایی، مسئول فعلی کانون برگزار شد.

 

در این مراسم غلامرضا زرگر، فرمانده سپاه پاسداران ناحیه بندرعباس و اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی حضور داشتند و این مراسم در دفتر مدیریت مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس اجرایی شد.

 

در این مراسم عبدالجبار ذاکری، رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس با اشاره به این سخن گوهر بار امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه "من افتخار می‌کنم که بسیجی هستم و امیدوارم با فرزندان بسیجی‌ام محشور شوم”، بر جایگاه بسیار والای بسیج تأکید کرد و گفت: بسیجی واقعی هیچ وابستگی حزبی، زمانی، مکانی، قومی و صنفی ندارد و در واقع تعبیری از مکتب و آیین تشیع است.

 

 وی به موضوع ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم به مناسبت‌های مختلف پرداخت و این اقدام را یکی از خدمات ارزشمند بسیج جامعه پزشکی دانست و بیان کرد: سابقه این مجموعه به دوران دفاع مقدس و حضور پزشکان در جبهه‌ها برمی‌گردد.

 

 در ادامه برنامه رسول محمدی گزستانی، مسئول سابق کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بندرعباس به ارائه گزارش اجمالی عملکرد بسیج جامعه پزشکی شهرستان بندرعباس پرداخت و فعالیت‌های صورت گرفته در این کانون را مرهون فداکاری، ایثار و همکاری تمامی اعضای بسیج جامعه پزشکی دانست.

 

در بخش دیگری از برنامه فریبا چمنی میرزایی، مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی بندرعباس گفت: خصایص بسیجی واقعی دوری از شرک، پیوند با ولایت، عدالت خواهی، حریت در عبودیت، تواضع و صمیمیت، عزت نفس و گمنامی است که امیدوارم با یاری خداوند متعال همه ما بتوانیم در گروه بسیجیان واقعی قرار گیریم.

 

در ادامه اباذر سالاری، فرمانده سپاه پاسداران ناحیه بندرعباس ضمن اشاره به کارنامه درخشان کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بندرعباس، و قدردانی از همکاری‌های اباذر ذاکری و رسول محمدی گزستانی، اظهار کرد: بر اساس ضوابط کاری موظف هستیم در کانون‌های تخصصی بسیج از ظرفیت همان مجموعه استفاده کنیم.

 

وی ادامه داد: بر اساس شناختی که از روحیه بسیجی خانم میرزایی سراغ داریم، امانت گرانقدر کانون بسیج جامعه پزشکی بندرعباس را به وی می‌سپاریم و امیدواریم از این پس شاهد درخشش بیش از پیش این کانون باشیم.

 

سالاری، با بیان اینکه شالوده بسیج جامعه پزشکی در راستای رفع مشکلات اقشار مختلف جامعه به ویژه اقشار محروم تشکیل شده است، ‏گفت: گسترش و اشاعه تفکر دینی، ایثار، شهادت و فرهنگ مقدس و معنوی بسیج در جامعه پزشکی، تلاش در راه گسترش و ارتقاء ‏اخلاق پزشکی و ارائه الگوهای علمی و عملی در جامعه پزشکی از اهداف این سازمان است.

 

در پایان با اهدای لوح از زحمات رسول محمدی گزستانی قدردانی، و فریبا چمنی میرزایی به عنوان مسئول جدید بسیج جامعه پزشکی این شهرستان معرفی شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab