به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم استان گلستان؛

اتوبوس سیار بسیج جامعه پزشکی گلستان خدمات رایگان دندانپزشکی ارائه می‌دهد

مسئول بسیج جامعه پزشکی گلستان گفت: به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم، اتوبوس سیار بسیج جامعه پزشکی گلستان خدمات درمانی رایگان در حوزه دندانپزشکی را به مردم استان ارائه می‌دهد.
نسخه مناسب چاپ

 

اسماعیل مقصودلو، مسئول بسیج جامعه پزشکی گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره ارائه خدمات دندانپزشکی به مردم مناطق محروم در استان گلستان گفت: از ابتدای سال ۹۶ یک اتوبوس سیار به دست ما رسیده است که در آن به مردم استان در مناطق محروم و روستاها خدمات رایگان درمانی دندانپزشکی ارائه می‌دهیم.

 

وی ادامه داد: در این اتوبوس سیار دو یونیت دندانپزشکی مستقر شده است که بیشتر خدمات دندانپزشکی شامل کشیدن، پرکردن و جراحی‌های دندانپزشکی در آن انجام می‌شود.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی گلستان به امضای تفاهم نامه با مرکز بهداشت استان گلستان اشاره کرد و گفت: با این اقدام مرکز بهداشت استان روستاها و جمعیت هدف را برای ما تعیین می‌کنند؛ البته گاهی مناطق ویژه این نوع خدمات رایگان درمانی توسط بسیج مشخص می‌شود.

 

وی درباره شیوه ارائه خدمات این اتوبوس سیار بیان کرد: دندانپزشکان ما معمولا یک روزه خدمات را به مردم مناطق محروم ارائه می‌دهند؛ اما این نوع خدمت در مراقه تپه به دلیل دوری راه در سه روز ارائه شد.

 

مقصودلو، در ادامه افزود: به مناسبت روز سوم خرداد نیز در منطقه بهاران صد دانش آموز دبستان ویزیت شدند که این دانش آموزان اموری مانند کشیدن و پرکردن را دریافت کردند.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی گلستان با تاکید بر اینکه در این اتوبوس سیار دندانپزشکانی از خانه بهداشت و بسیج جامعه پزشکی استان گلستان با ما همکاری دارند، خاطرنشان کرد: حتی کانون بسیج جامعه پزشکی تامین اجتماعی نیز در این باره دندانپزشک در اختیار ما قرار می‌دهد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.