مسئول تیم اعزامی اداره بهداشت نیروی هوایی ارتش خبر داد:

همکاری بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ و بیمارستان بعثت برای ارائه خدمات درمانی در استان همدان

مسئول تیم اعزامی اداره بهداشت نیروی هوایی ارتش گفت: بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ با مشارکت بیمارستان بعثت تهران ویزیت رایگان را در تاریخ ۲۰ و ۲۱ تیر در منطقه گل تپه کبودرآهنگ و ۲۲ تیر در منطقه دمق رزن همدان اجرایی می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

 

قربانعلی عقیقی، مسئول تیم اعزامی اداره بهداشت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره فعالیت مشترک بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ با بیمارستان بعثت ارتش برای ارائه فعالیت جهادی در استان همدان گفت: به منظور خدمت رسانی به مناطق محروم در استان همدان و در قالب طب رزم شهید نوژه به مدت سه روز فعالیت جهادی رایگان در این استان انجام خواهد شد.

 

وی ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ با مشارکت بیمارستان پایگاه شکاری شهید نوژه نیروی هوایی یک ویزیت سه روزه را در تاریخ ۲۰ و ۲۱ تیر در منطقه گل تپه کبودرآهنگ و ۲۲ تیر در منطقه دمق رزن اجرایی می‌کند.

 

عقیقی، با اشاره به اینکه در این برنامه ۱۱ متخصص در رشته‌های مختلف حضور دارند، تصریح کرد: خدمات پزشکی و تخصصی شامل اتاق عمل، دارو رایگان، دندانپزشکی، اتاق عمل سیار و اعمال جراحی سرپایی از فعالیت‌هایی است که ارائه خواهد شد.

 

وی درباره اقدامات مناسب برای ارجاع بیماران نیازمند به درمان تکمیلی بیان کرد: ارجاع بیماران توسط متخصصان با بیمارستان پایگاه، بیمارستان رزن و کبودرآهنگ هماهنگ شده است تا در زمان نیاز به فوق تخصص به دستور فرمانده نیروی هوایی افراد را به شکل رایگان به بیمارستان بعثت تهران ارجاع ‌دهند.

 

مسئول تیم اعزامی اداره بهداشت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی درباره مقوله آموزش به مردم در این مناطق گفت: یک گروه دامپزشکی برای آموزش به دامداران در نظر گرفته شده است؛ در زمینه طب بهداشتی و پیشگیری نیز آموزش به خانواده‌ها اجرایی می‌شود که وسایل بهداشتی و پمفلت به این افراد داده خواهد شد.

 

وی در ادامه افزود: مباحث مربوط به زنان، زایمان و مامایی بخشی از این آموزش‌ها هستند؛ همچنین آموزش‌هایی در زمینه پیشگیری از عفونت و آموزش ویژه محل کار برای جلوگیری از آسیب، موارد دیگری هستند که به این افراد آموزش داده می‌شود.

 

عقیقی، در پایان متذکر شد که پیش‌بینی می‌شود در این ویزیت رایگان سه تا چهار هزار نفر ویزیت شوند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.