حضور جهادی تیم برجسته جراحان پلاستیک در کرمانشاه؛

تیم جراحان پلاستیک داوطلب در استان کرمانشاه ۱۱۰۰ نفر را ویزیت کردند

در طول ۴ روز نخست حضور تیم درمانی دکتر کلانتر هرمزی در کرمانشاه حدود ۱۱۰۰ نفر از مردم در مناطق محروم به شکل رایگان ویزیت شدند و توصیه‌های درمانی لازم به ویژه در زمینه شکاف کام و لب به آنان داده شد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور؛ نوزدهمین اعزام تیم جراحان پلاستیک داوطلب خدمت در مناطق محروم به شهر کرمانشاه انجام شد.

 

در این راستا پیچیده‌ترین جراحی‌های پلاستیک همچنین ناهنجاری‌های سر و گردن و به شکل خاص شکاف لب و کام در مناطق محروم به‌ سرپرستی عبدالجلیل کلانتر هرمزی، عضو ایرانی آکادمی جراحان پلاستیک اروپا و به همراه تیم فوق ‌تخصصی‌ وی انجام شد.

 

این فعالیت با اتکاء به روحیه بسیجی این عزیزان اجرایی شد که مقدمات انجام این خدمات به همت ریاست و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همچنین زحمات ویژه و شبانه روزی ریاست، کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) و تلاش پرسنل خدوم سازمان بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه اتفاق افتاد.

 

شایان ذکر است با توجه به آمار عمل‌های انجام شده یعنی ۴۰ عمل جراحی در طول یک روز از سوی تیم پزشکی دکتر کلانتر هرمزی، این خدمات در نوع خود بی‌سابقه بوده و حتی در جهان بی‌نظیر است.

 

در طول ۴ روز نخست اجرایی شدن این برنامه حدود ۱۱۰۰ نفر ویزیت، و توصیه‌های درمانی لازم بیان شد.

 

در این باره یکی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: در بین بیمارانی که خدمات درمانی را دریافت کردند، از کودک سه‌ ماهه تا پیرمرد ۵۵ ساله وجود داشت.

 

وی ادامه داد: این تیم جهادگر ۲۲ نفره، از جراحان پلاستیک داوطلب خدمت در مناطق محروم، تا روز چهارشنبه ۱۴ تیر در کرمانشاه مستقر هستند و به ویزیت تخصصی و جراحی ادامه می‌دهند.

 

شایان توجه است تمامی این خدمات از لحظه پذیرش، معاینه، اعمال جراحی، حتی اسکان و تغذیه این بیماران و همراهان به شکل رایگان انجام می‌شود.

 

گفتنی است که این گروه جهادگر به همراه تمامی دست اندرکاران این برنامه سه شنبه شب در ضیافت شام به میزبانی مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.