به منظور خدمت رسانی به مردم؛

بسیج جامعه پزشکی آذربایجان غربی آماده احداث بیمارستان صحرایی در مناطق سیل‌زده است

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان غربی گفت: بسیج جامعه پزشکی به شکل میدانی در مسیر سیل حضور داشته تا با آمادگی لازم، در زمان اعلام نیاز بیمارستان صحرایی برپا کند.
نسخه مناسب چاپ

کاظم تارقلی، مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان غربی در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره سیل اخیر و خسارات وارد شده به این استان گفت: به دنبال بارش برف در زمستان گذشته و همچنین باران‌های زیاد دو روز گذشته در استان آذربایجان غربی، جنوب استان به ویژه شهرهای نقده، اشنویه و مهاباد بیشتر با سیل درگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه یک نفر در اشنویه کشته شده است، بیان کرد: سیل مهار شده، سطح آب پایین‌تر آمده و تخریبی وجود نداشته است اما زمین‌های کشاورزی در چندین روستا درگیر شده‌اند که در روزهای آتی باید پاکسازی انجام شود.

مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان غربی ادامه داد: در حال حاضر مشکلات خاصی در سطح استان وجود ندارد اما در منطقه راژان و سیروانا در شهر ارومیه، نیروهای سپاه حضور دارند که این حضور در نقده و اشنویه پررنگ بوده است.

تارقلی، درباره اقدامات بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان غربی در سیل اخیر گفت: مشکلات خاصی در استان وجود ندارد که مباحث درمانی ضرورت داشته باشد اما بسیج جامعه پزشکی به شکل میدانی در مسیر سیل حضور داشته تا با آمادگی لازم، در زمان اعلام نیاز بیمارستان صحرایی برپا کند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab