پروفسور رزاقی آذر:
پزشک و متخصص علمی و پزشکی کشور با دفاع از نام خلیج فارس، گفت: هیچ کشوری حق ندارد که به هویت چندین هزار ساله ایران تجاوز کند و بخواهد نامی از این کشور را به نفع خود تغییر دهد.
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی:
رییس زاده با تعریف و تمجید از اقدام انقلابی پروفسور رزاقی آذر در دفاع از نام خلیج فارس در یک کنفرانس بین المللی در امارات متحده عربی گفت: این اقدام پسندیده باعث عزت دوباره ایرانیان شد.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خطاب به یک پزشک ایرانی:
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی با پروفسور «مریم رزاقی‌آذر» فوق‌تخصص غدد و متابولیسم دیدار و گفت‌وگو کرد؛ هم‌چنین وی پیام تشکر رئیس سازمان بسیج مستضعفین را به این بانوی علمی کشور، ابلاغ کرد.

عناوین ویژه

مسئول بازرسی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور:
مسئول بازرسی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: از اهداف بسیج جامعه پزشکی تشکل هایی است که این قشر در سطح دانشگاه های علوم پزشکی به وجود آورده و در گروه های امدادی درمانی در مناطق محروم مشغول خدمت است.
به همت بسیج جامعه پزشکی فارس؛
بیمارستان صحرایی صاحب الزمان (عج) "بمناسبت میلاد باسعادت و سراسر نور حضرت مهدی موعود (عج) " از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۴ اردیبهشت ماه سال جاری در بخش جره و بالاده شهرستان کازرون با حضور اساتید برجسته و مجرب استانی و کشوری و با بکارگیری بالغ بر ۲۰ عنوان رشته تخصصی و فوق تخصصی در هر روز و انجام خدمت در کلینیک های عمومی ، کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی و خدمات پاراکلینیک در بخش مرکزی بالاده برپا میگردد.

آخرین اخبار

top_block_quicktab

map

عکس

دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و هيئت همراه با فرماندهی سپاه الغدیر و جمعی از پاسداران سازمان بسیج جامعه پزشکی به مناسبت تبریک روز پاسدار.

تیم پزشکی شامل اقای دکتر پاکنهاد دندانپزشک , اقای دکتر حسین زاده طاهر متخصص پوست , خانم فرحناز شاه محمدی ماما , خانم لیلا اسکندری ماما و خانم کاووسی کارشناس ارشد روانشناسی از طرف بسیج جامعه پزشکی... ادامه مطلب